0 (266) 249 06 60 - 0 (505) 812 17 83 - 0 (554) 618 25 62can@canhukukgrup.comEski Kuyumcular Mah. Gelin Sok. Karaman Apt. A Blok No:1/10 Merkez / BALIKESİR

En İyi Avukat (Kime Göre - Neye Göre?)

Can Hukuk Bürosu olarak biz diyoruz ki; neye göre en iyi ? kime göre en iyi ? Deneyim.. Tanınırlık.. Güzel konuşma.. Hitabet gücü.. İnsanları etkileme sanatı.. Akademik kariyer.. Kolay ulaşılabilirlik .. Etkileyici ofis tasarımı.. Peki, bunlara eklenebilecek o kadar çok subjektif kriter varken doğru vekil seçimini nasıl yapacağız ?

Hepsi bir yana ; o’na “ BİZDEN BİRİ “ , yani derdimi anlayan, kendini benim yerime koyabilen, acımı, sıkıntımı, sorunumu çözmek için elinden geleni yapan birisi diyebiliyorsanız size uygun vekili bulmuşsunuz demektir.

ANA FELSEFEMİZ NE ?

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz...

AVUKATLAR HERŞEYİ BİLEMEZLER

Örneğin; Hangi Avukat sahada görev yapan bir inşaat mühendisinden veya müteahhitten daha iyi inşaat safhalarını bilebilir ?
Veya, Hangi Avukat bir Genel Cerrah’tan daha iyi yaralama veya cinayet olayındaki tıbbi detayları yakalayabilir ?
Ya da; Hangi Avukat bir Mali Müşavir’den daha iyi ticari defterlerdeki ayrıntıyı ortaya çıkarabilir ?
Tüm bunlar bir makinenin dişlileri gibidir. Bilgi eksikliği bazen telafisi imkansız büyük sorun ve sonuçlar doğurur. Bu bakımdan Avukat eşittir sorumluluk ve araştırmadır diyor ve her  davamız için gerekli olduğu anda alanında uzman danışmanlarımızdan teknik destek alıyoruz. Yine bu kapsamda, web sitemizdeki  "Hakkımızda" bölümünde de yer verdiğimiz üzere, çok önem verdiğimiz  "meslek içi eğitim ve seminerlere"  sürekli katılarak en güncel hukuki gelişmeler de tarafımızca takip edilmektedir.

Sonuç olarak, haklarınızı “Layıkiyla” savunabilmek için  bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

MENÜLER

FAALİYET ALANLARIMIZ

İLETİŞİM

Eski Kuyumcular Mah. Gelin Sok. Karaman Apt. A Blok No:1/10 Merkez / BALIKESİR
0 (266) 249 06 60
0 (505) 812 17 83 (Av. Mehmet Can Demirci)
0 (554) 618 25 62 (Av. Cangül Demirci)
can@canhukukgrup.com
Yasal Uyarı : Bu internet sitesi, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince herhangi bir reklam unsuru taşımamakta olup, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu sitede yer alan içeriğin her hakkı saklıdır.